ימי כיף וגיבוש בין הגלים

חוגגים יום הולדת, בר מצווה, מסיבת כיתה או אפילו יום גיבוש לכל צוות המשרד, אבל נמאס כבר מעוד אירוע בנאלי באולם אירועים, מוסיקה ותפריט שחוזר על עצמו? אם אתם מחפשים דרך מעניינת ומקורית לצקת תוכן לאירוע שלכם, הנה רעיון שכדאי לכם לשקול: אם כבר לצאת מהקופסה ולקיים אירוע מחוץ לארבעה קירות – למה שלא תבואו לחוף ותעשו יום כיף וגיבוש בין הגלים?

בית הספר לגלישה קאנטרי מזמין אתכם לחוויה בלתי נשכחת, רטובה, מלוחה, מרעננת ומפתיעה: יום כיף וגיבוש שכולו בתוך המים הקרירים והנעימים של הים התיכון! אתם רק צריכים להביא את החבר'ה שלכם, להביא ציוד שיאפשר לכם להתמקם בנוחות על החוף (עבור קבוצות גדולות מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה להשכרת ציוד לאירועים) -  ואנחנו כבר נעשה לכם הרבה מצב רוח בהפעלה מגניבה ויוצאת דופן שלא תצא לכם מהראש.

יום כיף לכל המשפחה

בין הגלים, כולם נלחמים ביחד נגד איתני הטבע. אין הוראות, אין שיעורי בית, אין מטלות, אין "אבא הוא עשה לי" ו"אמא תכיני לי". גם אבא וגם אמא, גם האחים וגם האחיות, כולם נכנסים למים ומבלים בטירוף. לא צריך שום ניסיון קודם, רק לעקוב אחרי ההדרכה וליהנות מהאנרגיה המשפחתית, הצחוקים והזיכרונות המשותפים שלכם יחד. אין לנו שום ספק שתחזרו אחר כך הביתה עם חול בין האצבעות ויחסים משופרים בין כל בני ובנות המשפחה.

יום גיבוש לצוות העובדים

דמיינו את המנכ"ל, הסמנכ"לים, ראשי הצוותים ומנהלי המחלקות, כולם שוחים בין הגלים כמו אחרוני העובדים הזוטרים; מתחרים זה בזה, ממלאים משימות ומשחקים יחד ביום גיבוש ששובר את כל המסגרות והכללים של העבודה השגרתית היומיומית, ולרגע אחד מאחד את כולם בהרפתקה אחת רטובה וצוננת. בלי דרגות, בלי ותק ובלי שום קשר להיררכיה ניהולית או תחומי אחריות, כולם נהנים יחד, יוצרים קשרי חברות וסיפורים משותפים. מובטח שכאשר תשובו לעבודה למחרת, וגם ימים רבים אחר כך, יהיה לכם נעים יותר לעבוד יחד.

חגיגת אירועים בצורה אחרת

הדרכה קבוצתית (שבעה אנשים ומעלה) בגלישת גלים ו/או סאפ יכולה להיות אחת הדרכים המקוריות ביותר לחגוג אירועים קטנים כמו ימי הולדת, מסיבות רווקים, מסיבות כיתה וכדומה. כל מה שצריך לעשות הוא להודיע לאורחים שיביאו בגד ים, כובע וקרם הגנה, ופשוט להתמסר לאתגר ולהנאה של הרכיבה על פני הגלים.

רק תבואו לחוף, השאר כבר עלינו

התוכן שאנו מעבירים למשתתפי יום הכיף או הגיבוש הוא תוכן חווייתי, עוצמתי, מאתגר, משעשע ובעיקר בלתי נשכח. לא צריך לדעת לגלוש, לא צריך להביא גלשן יחד איתכם – רק להגיע ולתת לצוות המדריכים המקצועי שלנו ללמד אתכם איך לרכב על הגלים. יחד עם המיקום המושלם על קו המים, מוסיקה טובה ואווירה נעימה, אנחנו בטוחים שתיהנו.