בתחילת השנה הקודמת השתנתה לחלוטין שגרת חיינו בעקבות נגיף קורונה. לא עוד בילויים תכופים עם חברים ומשפחה ולא עוד נסיעות יום-יומיות לעבודה. תחילה, גיחכנו כולנו על כל מי שנאלצו לחגוג את יום הולדתם בחסות המגפה, אולם היום – שנה לאחר מכן – הגבלות הקורונה הפכו לדבר שבשגרה. ומה עם ימי ההולדת?

כדי להפיק מסיבת יום הולדת מיוחדת ובלתי נשכחת, כזו שתגרום לאורחים לשכוח לכמה שעות מהקורונה וההגבלות, אין ברירה אלא לתכנן ולהפיק אירוע ברמה גבוהה. חשוב לדאוג להגביל את כמות האורחים והספקים, לשמור על סביבה סטרילית ובטוחה, ובמקביל לשמר חוויה מיוחדת ושונה, שלא תישכח מזיכרונות האורחים.

 

איפה מתחילים?

הניסיון הוא הכול במצבים כאלה. חברות הפקת אירועים יהוו מרכיב חשוב בהצלחת האירועים שלכם. ניסיון ארוך טווח שהן מביאות איתן, יכול לחסוך זמן ארוך של התלבטויות על קונספט, מיקום או רשימת אורחים. חברת הפקות מציעה ללקוחותיה אפשרויות מגוונות, שהן גם בטוחות, גם מיוחדות ומתאימות להעדפותיו האישיות.

הפקת אירועים מצריכה מקצועיות גבוהה, בעיקר בזמן קורונה. הנחיות יכולות להשתנות בכל יום, ולכן הצורך בדמות מקצועית, שיכולה להתאים את האירוע להנחיות בזמן אמת, עולה אף יותר. הפקת אירוע היא אינו דבר של מה בכך, ויכולה לגרור איתה עיסוקים לא נעימים, שהמפיק הנכון יפתור בקלות.  

 

איך חוגגים?

רעיונות לחגיגה לא חסרים, אבל בזמן קורונה רבים מהם לא בהכרח מתאימים למצב. בין אם מדובר על בילוי במקום סגור, כמו מסעדה או באולינג, ובין אם מדובר על אטרקציות אשר סגורות לאור ההנחיות, כמו סרטים או גני חיות – בכול המקומות הללו, אי אפשר לבלות בבטחה גמורה.

אז הפתרון הוא להישאר בבית? לא בהכרח. מיקום ייחודי ושקט בטבע, הוא תמיד פתרון טוב. בעזרת סיוע של חברת הפקות – בעיקר בצד הלוגיסטי – תוכלו לחגוג בקלות בכל מקום, להגיע לספקי שירותים (כמו שפים או מוזיקאים) המספקים אותם בבית הלקוח, או להשכיר חלל ייעודי לטובת החגיגה.

 

את מי מזמינים?

אורחים הם החלק החשוב בחגיגה, אלא שבזמן קורונה קשה לדעת כמה אנשים מותר להזמין, ואת מי בכלל כדאי להזמין, מחשש להדבקה. הניסיון מלמד שכדאי תמיד לשלוט טוב ברשימת המוזמנים ולקחת בחשבון שייתכן ואחד מהם חולה. לכן, אירוע בשטח פתוח, בעל מספר מוזמנים מצומצם, הוא ההמלצה הטובה ביותר.

מסיבת יום הולדת טובה לא צריכה להידחות למועד הלא ידוע שלאחר המגפה. כבר עכשיו, בשילוב ההתאמות הנכונות, כל אחד מאיתנו יכול לחגוג ולהנות כפי שירצה, ולשכוח מהמגפה – לפחות לכמה רגעים.