עונת הגלישה בפתח וזה הזמן לרכוש את הציוד הנדרש, כך שנהיה ערוכים לימים המאתגרים שבהם נגיע לחוף כדי לגלוש על הגלשן שלנו שחיכה כל החורף לקרני השמש החמות.

ביגוד המתאים לימי הגלישה

הטרנדים האופנתיים משתנים בכל שנה, אך המגמה היא תמיד לקנות בגדי גלישה שמותאמים לגולש באופן מושלם, אלו שיוצרים נוחות מרבית במהלך הגלישה. 

כל גולש בוחר את החליפה הנוחה לו ביותר, זו יכולה להיות חליפה ארוכה בעלת שרוולים ארוכים ומכנסיים המגיעים עד הקרסוליים, רוכסן אחורי המקל על פעולות הלבישה וההורדה של החליפה. לחלופין אפשר לרכוש חליפות קצרות, הכוללות מכנסיים קצרים וחלק עליון בעל שרוולים קצרים או ארוכים. כל החליפה בנויה מחומר סטרץ' מצוין, רך וגמיש שמאפשר תנועתיות לכל כיוון רצוי במהלך הגלישה על הגלשן בין גלי הקצף. 

החליפות האיכותיות הללו מתאימות גם לצלילה ולכן הן אידאליות למהלך הגלישה והן לפרק הזמן שבו נמצאים מתחת למים. לעומת בגדי ספורט, מדובר בבדים ייעודיים שמתאימים לשהייה בים לאורך פרקי זמן ארוכים.

להשלמת האבזור חשוב לרכוש תיק גב או תיק ספורט לאחסון הפריטים האישיים החשובים, כובע או מצחייה להגנה מפני השמש היוקדת ובקבוק בטיב מעולה שיהיה תמיד מלא במים צוננים.

מוצרי ביגוד אופנתיים

כשמדובר בבגדי ספורט קיימת חשיבות רבה לכך שהבגדים יהיו בדיוק במידה המתאימה, בגד קטן מדי ילחץ ויצור אי נוחות וגם בגד גדול מדי יפריע במהלכים שונים לאורך היום בהליכה, בריצה בישיבה על החוף ובגלישה. 

ההיצע הנרחב באתר מאפשר קניית פריטים במבחר גוונים, טייצים מעולים מבדים מנדפי זיעה שמתאימים מאד לספורטאים, במקצתם קיימת חגורה אלסטית וכיס. המבחר כולל דגמים בעלי גזרה צמודה ואחרים בעלי גזרה שאינה צמודה. 

החולצות האופנתיות הן בעלות הדפס בחלק הקדמי של החולצה והן מוצעות בכמה דגמים שחלקם מיוצרות מבדים אלסטיים בגזרה כמעט צמודה שהרכבם הוא מאה אחוז כותנה. לחלופין אפשר לרכוש גם חולצות מבדים העשויים מאה אחוז פוליאסטר, שמנדפים את הזיעה.

קיימים מכנסים ארוכים מבד רך ומחמם מנדף זיעה, או לחלופין מכנסיים קצרים בעלי תחתון פנימי מאוורר המיוצרים מבד קליל מנדף זיעה. 

כאשר גולשים בשעות מאוחרות, בימים קרירים או בשעות בין הערביים כדאי להביא בתיק גם קפוצ'ון בטיב מעולה, שיחמם את הגולשים לאחר היציאה מהים. מוצר איכותי זה מיוצר מ - % 60 כותנה ו - % פוליאסטר.